Solaris Voyage Apartment By Bookinghost

  • 50 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Επιπλέον, έχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Το Solaris Voyage Apartment By Bookinghost 50 τ.μ. Διαθέτει επίσης βεράντα με μικρή κουζίνα.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Οι επισκέπτες στη μικρή κουζίνα έχουν πρόσβαση στο Solaris Voyage Apartment By Bookinghost, που τους επιτρέπει να φτιάξουν νόστιμα σπιτικά γεύματα.

ΑΝάκτορο Krolikarnia απέχει σχεδόν 2 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα και ο σταθμός λεωφορείων Instytut Reumatologii 02 είναι σε απόσταση 10 λεπτών με τα πόδια. ΣυΝεδριακό ΚέΝτρο Adgar Plaza επίσης βρίσκεται σε απόσταση 18 λεπτών με τα πόδια. Επίσης το Μνημείο Νικολάου Κοπέρνικου βρίσκεται σε απόσταση 7 χλμ. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Warszawa Sluzewiec βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Solaris Voyage Apartment By Bookinghost Βαρσοβία
K22 Domaniewska Apart Chopin Airport
Τιμή μόνο για κινητά

K22 Domaniewska Apart Chopin Airport

7.7
Καλό 41 σχόλια
313 μ από το κατάλυμα
USD 91 USD 82
ανά νύχτα
Spacious Apartment - Mokotow - Balcony - Garage
Τιμή μόνο για κινητά

Spacious Apartment - Mokotow - Balcony - Garage

8.7
Έξοχο 12 σχόλια
400 μ από το κατάλυμα
USD 62 USD 56
ανά νύχτα
Apartament A142 , Near Airport Chopin , Free Parking
Τιμή μόνο για κινητά

Apartament A142 , Near Airport Chopin , Free Parking

8.5
Έξοχο 32 σχόλια
718 μ από το κατάλυμα
USD 170 USD 153
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    4,8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Δυτικός Σιδηροδρομικός Σταθμός Βαρσοβίας
    4,4 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Υπηρεσίες καθαριότητας

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Ταράτσα
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Solaris Voyage Apartment By Bookinghost;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Solaris Voyage Apartment By Bookinghost περιλαμβάνουν Μουσείο Εξέγερσης Βαρσοβίας, Μουσείο Ιστορίας των Εβραίων της Πολωνίας καθώς και ΑΝάκτορο Krolikarnia.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Solaris Voyage Apartment By Bookinghost;
      Η διαμονή στο το Solaris Voyage Apartment By Bookinghost κοστίζει 100€.
    • Μπορούμε να παρκάρουμε το αυτοκίνητό μας κοντά στο το Solaris Voyage Apartment By Bookinghost;
      Το Solaris Voyage Apartment By Bookinghost παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης στους πελάτες.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Restauracja Mandala και Semolino και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Αυτό το διαμέρισμα έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, αυτό το διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το Solaris Voyage Apartment By Bookinghost;
      Το Solaris Voyage Apartment By Bookinghost είναι 50 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    4,8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Δυτικός Σιδηροδρομικός Σταθμός Βαρσοβίας
    4,4 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Solaris Voyage Apartment By Bookinghost Βαρσοβία

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο